Równiarka LEVELLER BullBlaster

PDFEmail
Kompleksowe rozwiązanie do wykonywania niwelacji terenu.
młotek, brukarski, gumowy, stalowy, jazon, belle, probst, mimal, do krawężników, do dobijania,
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Producent: AP Machinebouw B.V
Szczegóły produktu

 Film z pracy: Równiarka LEVELLER

{youtube}KF3uyjt7BDw{/youtube}

Leveller
to kompleksowe rozwiązanie do wykonywania niwelacji terenu z różnego rodzaju podłożem. Składa się ze specjalnie skonstruowanego lemiesza z instalacją hydrauliczną, którego wysokość ustawiana jest automatycznie za pomocą elektronicznych systemów sterowania maszynami 2D lub 3D.

 

ZASTOSOWANIA I SPRZĘT
System składa się z przystawki równającej podłoże na której zamontowano laserowe czujniki poziomu i zsynchronizowano je z hydrauliką maszyny. SYSTEM AUTOMATYCZNEGO RÓWNANIA PODŁOŻA, TO PŁYNNE PROWADZENIE LEMIESZA NA POŻĄDANEJ WYSOKOŚCI I Z ODPOWIEDNIM SPADKIEM. System wyposażony jest w czujniki laserowe zamontowane na masztach po dwóch stronach lemiesza. Czujniki odbierają emitowaną wiązkę i ustalają odchyłkę od realizowanej przez niwelator laserowy płaszczyznę. Na podstawie odczytów czujników ustalana jest prawidłowa wysokość AUTOMATYCZNIE przez siłowniki maszyny.

 

 

DOKŁADNOŚCI +/- 2 mm
Niwelacja terenu za pomocą levellera z systemem sterowania (laserowym, ultradźwiękowym lub 3D) może być realizowana z do 2 mm. Precyzja prac zależy w głównej mierze od zastosowanego sprzętu pomiarowego, warunków terenowych i odpowiedniego przeszkolenia operatora.

GŁÓWNE ZALETY
- Wysoka dokładności poziomowania z równoczesnym zachowaniem odpowiednich spadków
- Dokładności położonej nawierzchni (nawet do +/- 1mm) sprawia
- Radykalne zmniejszenie czasu wykonywania zaplanowanych nawet o 80 %
- Wydajności dzienna — ponad 4000 metrów kwadratowych
- Duże korzyści finansowe związane ze zwiększeniem wydajności pracy
- Nieskomplikowana instalacja, a tym samym łatwy serwis i prosta obsługa maszyny
- W pełni automatyczny system sterowania maszyną za niewygórowaną cenę

LEVELLER

pozwala na realizację płaszczyzny wyznaczanej przez niwelator laserowy1, umożliwia jazdę maszyny w dowolnym kierunku, wysoka efektywność pracy, automatycznie kontroluje wysokość lemiesza z dwóch stron, wstępnie zagęszcza przygotowywane podłoże, możliwość pracy z każdą ładowarką/ koparko-ładowarką wyposażoną w pływającą łyżkę, dokładność +/- 2mm, opcjonalnie czujnik(i) ultradźwiękowe i/lub czujnik spadku lemiesza, opcjonalnie drzwi sterowanie hydraulicznie

 

 

Do pracy levellera niezbędna jest baza referencyjna w postaci niwelatora laserowego. Można wykorzystać dowolny niwelator laserowy o odpowiednich parametrach dokładnościowych. Niwelator laserowy nie stanowi wyposażenia standardowego, w opcji dostępne są Levellery z pełnym wyposażeniem jak i bez osprzętu laserowego (w takim przypadku przy zakupie montujemy osprzęt laserowy dostarczony przez klienta).


Przykładowy proponowany osprzęt laserowy:

NIWELATOR LASEROWY RL-100 2S – 2 spadkowy

Możliwość wyznaczania spadku w dwóch kierunkach, powtarzalność pomiarów 5 sekund kątowych, dokładność ±10 sekund kątowych, zakres wyznaczania nachylenia (pojedynczy) (podwójny) –5% do +25% ±10% / –5% do +25%, zasięg pracy 770 m, prędkości obrotu głowicy 300 / 600 / 900 rpm, źródło światła lasera widzialny 685 nm , klasa lasera 3R, czas pracy 65h (baterie alkaliczne) / 50h (Ni-MH), pyłoszczelność i IPX6, pilot zdanego sterowania. Parametry:

 

Niwelator laserowy RL-100 2S

Akumulatory BT-67Q

Ładowarkę AD-11

Czujnik laserowy LS-80B

Uchwyt do czujnika

Instrukcję obsługi

Walizkę transportową

Statyw NEDO

Łata do czujnika laserowego

  

 

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Brukarze online

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.